Broker inwestycje | Sambor

Broker inwestycje

Poza siecią Hurtowni Materiałów Budowlanych, rozwijamy się również w innych kierunkach, ciągle poszerzając horyzonty.free slots vegas world jack and the beanstalk slot review

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o sprzedaż i wynajem mieszkań oraz lokali użytkowych. W Starogardzie Gdańskim wybudowaliśmy już trzy osiedla – Osiedle Parkowe, Osiedle 800-lecia oraz Osiedle Lipowe. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy kolejnego osiedla – Green Park. Wychodzimy również poza Stolicę Kociewia – Starogard Gdański, realizując nasze inwestycje w innych miastach m. in. w Tczewie.

Zbudowaliśmy także pierwszą Galerię Handlową w naszym rodzimym mieście.free slots vegas world jack and the beanstalk slot review
Zmiany, jakie zaszły w naszym przedsiębiorstwie w przeciągu kilkunastu lat, są dla nas powodem do ogromnej radości i dumy. Z pozycji początkującego przedsiębiorstwa w Starogardzie Gd., próbującego zaistnieć na lokalnym rynku materiałów budowlanych, ?BROKER? przekształcił się nie tylko w sieć sześciu hurtowni materiałów budowlanych na terenie województwa pomorskiego, ale również w szanowanego na rynku dewelopera.

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą naszym inwestycjom www.broker-inwestycje.pl

Wybrane projekty:

?OSIEDLE 800-LECIA STAROGARDU” to nowoczesna inwestycja mieszkaniowo-usługowa projektowana i wykonywana w najwyższym standardzie, z dużą dbałością o detal architektoniczny, a przede wszystkim projektowana z myślą o funkcjonalności i wygodzie przyszłych mieszkańców, zlokalizowana na terenie istniejącego i sprawdzonego starogardzkiego osiedla.

 

Kamienica przy ul. Łaziennej 12 w Tczewie jest całkowicie   odrestaurowanym, nowocześnie zagospodarowanym, aczkolwiek swym wyglądem i wystrojem nawiązującym do swych korzeni historycznych obiektem mieszkalno-handlowym.

 

 

 

“Galeria Szwarc” to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy położony w samym centrum Starogardu Gdańskiego. W jego skład wchodzą 3 budynki mieszczące się przy ul. Krzywej, Rycerskiej i Kościuszki o łącznej powierzchni około 5.000 m2. Dwa budynki o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowo-mieszkaniowym oraz pięciokondygnacyjny budynek główny stanowiący nowoczesną galerię handlową.

 

W dniu 09.12.2009 r. została oddana do użytku kamienica na Starogardzkim Rynku. Kamienica na Rynku to kolejna inwestycja Mariusza Szwarc po ?Galerii Szwarc? , która wpisuje się w proces rewitalizacji starego miasta.

 

 

 

“Osiedle Lipowe”. Piękne mieszkania w nowym budynku o charakterze apartamentowym zbudowane w roku 2002. Mieszkania położone są na cichym, spokojnym i kameralnym osiedlu domków przy ulicy Lipowej w miejscowości Kokoszkowy położonych 2 km od Starogardu Gdańskiego. W pobliżu znajduje się niezwykle malowniczy las ? idealny na spacery i wycieczki rowerowe, istnieje również możliwość korzystania z kortu tenisowego. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdują się bezpośrednio pod budynkami.

 

“GALERIA NEPTUN” powstała w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II (na terenach po nieczynnej fabryce obuwia). Całkowita powierzchnia Neptuna wynosi 35.000 mkw., z czego ok. 25.000 mkw. zostanie przeznaczone na wynajem. Dwie kondygnacje naziemne pomieszczą 100 sklepów oraz lokale gastronomiczne, kino i biura. W projekcie przewidziano również parking podziemny na 500 samochodów. Galeria Neptun to pierwsza inwestycja tak dużej skali na terenie Starogardu Gdańskiego.