Wielkie otwarcie marketu i hurtowni budowlanej Broker w Rokocinie. | Sambor

Wielkie otwarcie marketu i hurtowni budowlanej Broker w Rokocinie.

W środę 25 kwietnia o 9.00 odbyło się wielkie otwarcie nowoczesnego marketu i hurtowni budowlanej w Rokocinie.
W oficjalnym otwarciu placówki udział wzięli przedstawiciele instytucji samorządowych i Starogardzkiego Klubu Biznesu, miejscy radni oraz dostawcy.
Po uroczystym przecięciu wstęgi, zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić obiekt i zapoznać się ze szerokim asortymentem, który już od teraz jest dostępny dla wszystkich klientów.
Otwarcie uatrakcyjniły spotkania z przedstawicielami producentów materiałów budowlanych, niespodzianki z konkursami oraz specjalnie przygotowane na tę okazję specjały z Centrum Wypoczynkowego Twardy Dół. Licznie przybyli klienci, którzy z niecierpliwością czekali na otwarcie nowo powstałego Marketu, bardzo pozytywnie ocenili profesjonalną obsługę oraz atrakcyjną ofertę asortymentową.

Broker to lider rynku budowlanego. Sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, doskonałej znajomości sektora budowlanego i potrzeb lokalnych rynków, a także bogatej ofercie usług.
Broker oferuje innowacyjne pomysły i wiedzę fachowców w zakresie nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa domów oraz korzystne ceny w markecie budowlanym. W asortymencie posiada produkty, które mogą być pomocne przy budowie i remoncie domu lub mieszkania. Ponadto Najnowszy Market Budowlany w Rokocinie posiada własny węzeł betoniarski.

Nowy Market Budowlany firmy Broker w Rokocinie otwarty jest
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 ? 18.00, w sobotę 7.00 ? 14.00.

Wszystkich klientów serdecznie zapraszamy!