Bezpieczna droga do szkoły | Sambor

Bezpieczna droga do szkoły

Tym razem przyszła kolej na Malbork ? w ubiegły piątek 21 października w Szkole Podstawowej nr 9 w Malborku w ramach ogólnopolskiej akcji PSB “Bezpieczna droga do szkoły” wspólnie z lokalną Policją nasza Mrówka uczestniczyła w spotkaniach edukacyjnych klas I – II, które miały na celu przybliżenie najmłodszym podstaw bezpiecznego zachowania się podczas drogi do szkoły.

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród maluchów cieszyły się nasze “Mrówki”, które w trakcie przekazywania wiedzy merytorycznej asystowały dla przemiłych Pań Funkcjonariuszek Policji w specjalnie zorganizowanych scenkach “z przejścia przez jezdnie”.

Poza tym, każdy uczeń z licznej grupy blisko 80 milusińskich otrzymał od nas zestawy “mrówkowych” odblasków PSB zapewniające widoczność po zmroku. Nie zabrakło również  balonów, kolorowanek, a zwłaszcza słodyczy jakże ważnych… i cenionych przez najmłodszych 🙂

Razem z zaprzyjaźnioną już Policją w najbliższym czasie w planach mamy odwiedzenie kolejnych szkół w Malborku i okolicach, oczywiście przekażemy relacje z tych wydarzeń.