22 – 23 kwietnia 2017 roku – 1 Urodziny Mrówki Malbork | Sambor

22 – 23 kwietnia 2017 roku – 1 Urodziny Mrówki Malbork

W weekend 22-23 kwietnia 2017r. Mrówka Malbork obchodziła swoje pierwsze Urodziny, z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów szereg atrakcji…

Oczywiście na początek nie zabrakło urodzinowego tortu (a nawet dwóch )…, a dla Wszystkich, którzy odwiedzili nas w sobotę przewidziany był poczęstunek w postaci grillowanych specjałów oraz regionalnej kuchni.
Zaplanowane liczne konkursy z nagrodami cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ? co godzinę laureaci otrzymywali m.in. elektronarzędzia, czy sprzęt AGD, natomiast w konkursie za zakupy o najwyższym volumenie zwycięzca otrzymał TV LG 49″, a II miejsce nagrodzone zostało niemniej wartościowym Rowerem górskim. Gratulujemy!
Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych, na których czekały specjalne atrakcje, jak dmuchany zamek – zjeżdżalnia, animatorzy zabaw, malowanie twarzy, oraz Luna ? uroczy pies ze znanej wszystkim z TV reklamy farb DULUX.
Hitem okazał się zorganizowany przez Zarząd Firmy ROMANIK specjalny konkurs tzw. “szukanie konika…” ? Dziękujemy! Bawił się cały sklep …
Sporą uwagę wzbudziły przygotowane przez zaprzyjaźnionych dostawców profesjonalne pokazy asortymentu, na stoiskach klienci mieli okazję przetestować oferowane przez nas produkty, poznać nowości na rok 2017 oraz uzyskać fachowe porady z pierwszej ręki. Z naszej strony, specjalne podziękowania dla marek MAJSTER-POL, AKZO, KAEM, PPG, ROMANIK, DUSCHY, KOELNER, PROLINE, GARDINIA, ATLAS, IZOHAN, ALTAX, MILO, INVENA, NAC i SEGU za pomoc w realizacji imprezy!
Cieszymy się, iż pomimo tak “zimowej” jeszcze aury tej wiosny… nasi klienci dopisali. Dziękujemy!
W załączeniu, krótka fotorelacja z tego wydarzenia – zapraszamy do obejrzenia.